Seo Hakkında Sıkça Sorulan Sorularınız
İlk Sayfa Garantili Seo
Seo hakkında sizin sormuş olduğunuz en önemli soruları tek bir çatı altında topladık.
 • Vermiş olduğunuz zamanda ilk sayfaya geleceğinin garantisi nedir?
 • Web Sitem Google tarafından spama ve ya suspends’a düşer mi?
 • İlk sayfaya getiremeyeceğiniz kelimeler var mı?
 • Web Sitem çok eski seoya uyumlu değilse nasıl yapabiliriz?
 • Kaç kelimede çalışma yapabiliriz?
 • Raporlama sisteminiz nasıl?
 • Yılların ve amatörken yapmış olduğumuz hataların tecrübesine dayanarak, sonunda doğru çalışma stratejisini uygulamayı öğrendik. İstediğiniz kelimelerde ilk Sayfaya geleceğinden emin olabilirsiniz
 • Çalışmalarımız tamamen doğal ve titiz çalışmalar, sözleşmede spam ve ya suspends’a düşmeyeceğinin garantisini veriyoruz.
 • Doğru ve istikrarlı çalışma neticesinde ilk sayfaya getiremeyeceğimiz bir kelime yok, her kelime aynı zaman aralığında ilk sayfaya gelmez. Aylık aranma hacmine göre bir süre veriyoruz ve bu sürede kendinizi ilk sayfada görüyorsunuz.
 • Web Siteniz seo uyumlu değilse, seoya uygun hale getiriyoruz ve daha sonra seo çalışmalarına başlıyoruz.
 • Kaç kelimede çalışma yapacağımız değişiyor,bunu etkileyen faktörleri değerlendiriyoruz ve size kaç kelimede çalışma yapabileceğimizi belirtiyoruz.
 • Raporlama sistemimiz, sayfa trafiğiniz üzerine ve anahtar kelimelerin ilk sayfaya gelene kadar ki süreci oluyor. Haftalık raporlamayla sizleri bilgilendiriyoruz.
Nasıl Para İadeli Garanti Verebiliyoruz?

TechnoloPİ kurulduğu günden bu güne getirdiği kelimelerle ve çalıştığı kurumsal şirketlerin kattığı tecrübeyle bu garantiyi verir.

247+
GETİRDİĞİMİZ KELİME
79+
BİTİRDİĞİMİZ PROJE

İlk Sayfa Garantili Seo ile web sitenizin Google , Yandex gibi arama motorlarını optimize ederek ; Site trafiğini arttırmaya yönelik , rakip sitelerden önde olması için bilinirliği arttırma ve kolay ulaşılmasını hedefleyen bir çalışmadır. Başka bir deyişle internet üzerinden firmanız ile ilgili ve ya sektörünüzün anahtar kelimeleriyle ilgili arama yapanların sitenizi bulması işlemidir.

Web sitenize trafik almak için ilk sayfada yer almalısınız. Bununla birlikte yükselen etkileşim ve dönüşümler sağlarsınız. Daha ekonomik ve uzun vadeli bir stratejidir. Ölçülebilir olması, tüketici ya da müşterileriniz için deneyimlere bağlı olarak satın alma döngüsü oluşturur.Bu durum siteniz için müşteri kaynağı haline gelir.

Arama Motorlarında aranan sonuçlarda ilk sayfada yer almak ve ilk sayfanın gücüne sahip olmak istemeniz ; diğer rakip firmalar ile olan rekabet nedeniyle ancak SEO çalışması ile mümkün hale gelir. Geç’e kalmayın.

Teknoloji ve Dijitalleşme sürekli gelişerek yenilendiği için anlamlandırmak yerine başlamak ve sonuçlarla tanımlamak daha doğrudur.Markanızın bilinirliğini ve ziyaretçi sayınızı arttırmak isterseniz , biz bunu belirttiğimiz gün aralığında ilk sayfaya geleceğini garanti ediyoruz. Üstelik belirtilen ilk sayfa garantili seo paketini kullanıp ilk sayfada kendinizi göremezseniz paranız iade!

Tamamen ücretsiz
Ücretsiz Seo Analizinizi yapalım!

İlk sayfa garantili seo