Panoramik Çekimler

Panoramik Çekimler Müşterilerinizin kolaylıkla görmesini istediğiniz iç ve dış mekanlarınızın 360° sanal turlarını web sitenizde yapmasına imkan sağlıyoruz. Panoramik Çekimler sayesinde evden oturdukları yerde müşterileriniz sanal turunu yapıyor. 

Peki Nasıl Yapılıyor bu panoramik çekimler? Profesyonel ekibimiz çekim yapılmasını istediğiniz mekana önceden gelip analizlerini yapıyor, sizlerle birlikte nokta belirlemesi dediğimiz eylem gerçekleştiriliyor. Ardından belirlenen noktalarda deneme çekimleri yapılıyor. Bu çekimlerin nasıl birleştirileceği size gösteriliyor. Eklenmesi ve ya çıkartılması gereken noktalar belirleniyor. Daha sonra son işleme alınıyor. Çekim ekibimiz nokta çekimlerini bitiriyor. Ardından uğraş dolu saatler başlıyor. Fotoğrafların kırpılıp panoramik hale gelmesi sağlanıyor. Bu işlemden sonra gerekli programlardan yardım alınıyor ve ortaya bir sanat eseri çıkıyor. Basit gibi gözüken bir işlem değil mi? Size an ve an yapılan işlemlerin kaydı atılıyor. Raporlaması yapılıyor. Bu sayede ne kadar titizlikle çalıştığımızı da görmüş oluyorsunuz. 

Peki kaç farklı panoramik gezi çeşidi mevcut?

Bilinen tarzda iki çeşit mevcut fakat technoloPİ tarzıyla 3 çeşit mevcut. 

Bunları kısaca anlatalım..

Standart panoramik gezi ; Öncelikli olarak belirlenen noktaları oda şeklinde ayırıyorlar, bu kısımları siz oda 1 oda 2 şeklinde tıkladığınızda ayrı ayrı bölmelerde görüyorsunuz. Sadece yakınlaşma özelliği mevcut herhangi bir adım atma istediğiniz yere gitme işlemi olmuyor, sadece seçmiş olduğunuz odayı görebiliyorsunuz panoramik olarak.

Gelişmiş panoramik çekim ; Bu çekim türünde oda 1 ve oda 2 arasında bir köprü bağlantısıyla tıkladığınızda tüm mekanı istediğiniz gibi gezebiliyorsunuz, istediğiniz detaya yakınlaşıp inceleyebiliyorsunuz. Daha ne yapılabilir diye mi düşünüyorsunuz? TechnoloPİ sizin için panoramik çekim mantığını daha da geliştirdi. 

TechnoloPİ tarzıyla panoramik çekim ; Bizim tarzımızı, özgünlüğümüzü ve hayal gücümüzü kullanarak ortaya çıkarttık. Dünyada bu tarzı yapabilen başka bir şirket mevcut değil. Biraz övünsek yeridir 🙂 

Bizim tarzımız şu şekilde, gelişmiş panoramik çekimde istediğiniz yere tıklayıp gidebiliyordunuz, ancak bir simülatörde yürüdüğünüzü düşünseniz? 

Daha da açalım.. Sanal gerçeklik gözlüğünü taktığınızda o mekanın içerisinde olsanız? İstediğiniz yere ayağınızın altına yerleştirdiğimiz kayar bir bant sayesinde istediğiniz yere yürüseniz kapılarını açsanız, daha canlı hissederek gezseniz? Şaşırdınız mı? Bu TechnoloPİ ile mümkün. Mekanlarınızı sanal gerçeklik ile müşterilerinize gezdirebilirsiniz.

Panoramik çekimler yaptırdınız bunun reklamını yaptırıp istediğiniz kitleye göstermek mi istiyorsunuz? Doğru adrestesiniz.