Biz Kimiz?

TECHNOLOPİ 2006 yılında ” Toplumsal yaşamla iç içe firma ekonomilerini iyileştirmeye yönelik tüm Teknoloji ve Dijital materyaller ile kreatif destek hizmeti vermek ” amacı ile yakın sektör ve piyasalar dışında farklı sektör ve firmalardan gelen talepler doğrultusunda firma kapasitesini arttırarak yenilenmeyi ve gelişmenin önemini fark eden şirketelere dijital ve sayısal(basamaksal) olarak Bilişim Teknolojileri alanında hizmet vermektedir.

Ağırlıklı olarak markaların sektörel geçmişi , mevcut durumu ve iyileştirme sürecine bağlı strateji planlamaları baz alınarak ihtiyaçlarına yönelik çözüm üretir.

Şirketimizin 13 yıllık iş tecrübesi ile sektörünün üst düzey markalarından olan ; Üretim , Eğitim , Otomativ , Makine , Perakendecilik , Mobilya ve Gayrimenkul sektörlerine hizmet vermiş ve her yeni gün yeni sektörlerle çalışmaya açık devam etmektedir.

Bilişim ve Teknoloji Uzm. E-Ticaret ve Web geliştirme Uzm. Sosyal Medya Uzm. Grafik Tasarım Uzm. Dijital Pazarlama Uzm. ve SEO Uzm. ile 7/24 hizmet operasyonunu sürdürerek değişimlere açık ve esnek yapıyla 9 kişiden oluşan Kurumsal ve Etik değerlerin bilincinde olan ekiple verimli bir şekilde faaliyet göstermektedir.

SEO

Google ve Yandex Arama motorlarında ilk sayfa garantili seo çalışmaları,üstelik belirtilen gün aralığında kendinizi ilk sayfada göremezseniz paranız iade!
Devamını Görün

DİJİTAL PAZARLAMA

Ürünlerinizi dijital ortamda pazarlamak mı istiyorsunuz? Bir e-ticaret sitesi ve sosyal medya kanalıyla birlikte,gerekli entegrasyonlar yapıp ürünlerinizi pazarlayalım.
Devamını Görün

ÇÖZÜM ANAHTARINIZ

İhtiyacınız olan bu pazara açılmanın yolunu birlikte planlayalım. Marka bilinirliğinizi arttıralım. Hayallerinizi gerçekleştirelim.
İletişime geçin
11+
Kişilik Uzman Kadro
13
Yıllık Tecrübe
247+
Getirdiğimiz kelime sayısı
79
Bitirdiğimiz proje
TeknoloPİ Geçmişi
TeknoloPinin Geçmişi Teknolojinin Geleceği

Geçmişten geleceğe, hep birlikte büyük bir Türkiye!

2006

Web Tasarımı
Web Tasarımına, rakiplerimizin web sitesinin ne olduklarını bilmezken başladık

2007

Kodlama Eğitimi
Bir yıl sonra ilk masaüstü uygulamamızı yaptık ve database çalışmalarımızı başlattık

2010

Mobil Uygulama
Mobil uygulamalar yapıp sizlerle ücretsiz bir şekilde paylaştık.

2018

Seo
Günümüz seo hocaları sizleri mağdur ederken, bizler senelerdir seoda başarılar gösterdik ve 2016 yılında uzmanlaştığımız için Google tarafından seminerlere davet edildik.

2019

Birlikte Büyüyoruz
Yıl oldu 2019 teknolojik alanda ar-ge çalışmalarımızla birlikte birlikte geleceğe koşuyoruz. Üstelik Dijital alanda yapamayacağımız bir aktivite de yok 🙂